Kondiční jízdy pro ženy v Praze


Potřebujete dojíždět do práce nebo za nákupy? Nechcete být už závislá na hromadné dopravě? Pomůžeme vám zpět za volant. Natrénujeme společně, co vám dělá největší problémy, abyste mohla sama do provozu s radostí bez stresu a starostí. Využít můžete také kondičních jízd na automatu, který řadí za vás. S našimi kondičkami pro ženy vás v provozu již nic nepřekvapí!Kondiční jízdy pro ženy v PrazeVýhody kondičních jízd pro ženy


  1. Kondiční jízdy s automatem nebo manuálním řazením
  2. Naučíme vás rozjezdy, přednosti, křižovatky, parkovat, tankovat i údržbu
  3. Procvičíme s vámi jízdu v klidném a svižnějším provozu (Praha 10)
  4. Pomůžeme vám odbourat stres a získat sebedůvěru a klid za volant
  5. Profesionální a trpěliví instruktoři s dlouholetou praxí
  6. Kvalitní výcvik pro vaše bezpečné cesty již 25 let
  7. Rodinná atmosféra, individuální a přátelský přístup
  8. Flexibilní časy jízd (Po-Pá: 8-18 h)
  9. Vrátíme vás do provozu i po dlouhé pauze

Kondiční jízdy pro ženy, dívky i dámy


Dámy, nebojte se sednout za volant, řídit se můžete naučit kdykoli - OnaDnes.cz

Kondiční jízdy pro ženy jsou perfektní volbou pokud se necítíte za volantem dobře. Návrat do autoškoly není rozhodně ostudou, naopak kondiční jízdy představují velmi zodpověný přístup, jak si pod dohledem zkušeného instruktora osvěžit základy v bezpečí autoškoly. Společně s trpělivým instruktorem projdete základní návyky a stereotypy pro vaši bezpečnou jízdu. Výhodou kondičních jízd jsou minimální rizika, větší ohleduplnost ostatních řidičů i podpora a vedení instruktora.

Pokud vás však i jen pomyšlení na řízení stresuje a nahání strach, automatická převodovka bude pro vás tou správnou volbou. Nemusíte vůbec řadit (používáte pouze brzdu a plyn, žádná spojka). S automatem se nemusíte bát, že vám auto tzv. chcípne a můžete se 100% soustředit pouze na vaši jízdu a okolní provoz. Naše kondiční jízdy pomohou každý rok zpět do provozu desítkám žen, dívek i dam, kterým řízení dříve přinášelo více stresu a starostí než radosti.

Kondiční jízdy probíhají každý pracovní den na Praze 10, která je perfektní lokalitou s nízkým provozem, křižovatkami, jednosměrkami, kruhovými objezdy, ale i tramvajemi a rychlejšími trasami. Překvapte své blízké, přítele, manžele i sebe samu sebevědomou a plynulou jízdou. S automobilem ušetříte čas a získáte nezávislost i mobilitu. Nemusíte se ničeho bát. Nekřičíme, učíme! Pomůžeme vám ohleduplně, trpělivě a systematicky zpět za volant. Těšíme se na vás i vaši jízdu!
Kondiční jízdy pro
ženy od 390 Kč

Jak probíhají
kondiční jízdy

Zkušenosti a reference
zákazníků (19)


Chcete se zeptat? Volejte: 603 842 284, 603 410 450 nebo nás navštivte!