Víkendová autoškola


Chcete si udělat autoškolu nebo kondiční jízdy v Praze, ale přes týden nemáte vůbec čas? Právě pro vás jsme připravili víkendové kurzy autoškoly! Veškerá výuka probíhá ve standardním rozsahu avšak individuálně pouze o víkendech nebo dle dohody na Praze 10 a okolí. Během 2-3 měsíců vás připravíme dokonale na zkoušky i roli zodpovědného řidiče. Těšíme se na vás!Výhody víkendové autoškoly


Autoškola o víkendu, v klidu a pohodě


Víkendová autoškola je vhodná především pokud nemáte v týdnu na autoškolu vůbec pomyšlení, čas ani klid. Naši autoškolu o víkendu využívají zejména zaměstnanci firem, studenti nebo i maminky na mateřské dovolené. Obětujte pár hodin odpočinku a naučte se po víkendech řídit auto!

Autoškola probíhá ve stejném rozsahu jako standardní kurzy autoškoly pouze s rozdílem, že praktické jízdy probíhají pouze o víkendu a teoretické hodiny jsou obvykle formou individuálních konzultací.Časy jízd vám vždy přizpůsobíme na míru dle možností. Absolvovat každý den můžete max. 2 vyučovací hodiny ze zákona. Dle individuální dohody s instruktorem, můžete absolvovat jízdy také mimo víkend.

Praktické jízdy probíhají na Praze 10 a blízkém okolí, které je skvělé zejména pro začínající řidiče, protože kombinuje nízký i rychlejší provoz, stejně jako různé dopravní situace. Autoškola o víkendu je skvělá volba, jak si aktivně odpočinout od pracovního shonu a naučit se v klidu a bez stresu bezpečně řídit auto. Připravíme vás na úspěšnou zkoušku i roli zodpovědného řidiče!
Autoškola o víkendu
od 10 500 Kč

Jak probíhá řidičský
výcvik na auto

Reference a hodnocení
zákazníků (19)


Chcete se zeptat? Volejte: 603 842 284, 603 410 450 nebo petr.crkva@volny.cz