Autoškola s automatem od 11 500 Kč - Autoškola Praha 10

Autoškola s automatem

Máte strach autoškoly nebo řízení auta? Začněte výcvik na automatu, který řadí za vás! Odpadne vám stres se spojkou a manuálním řazením a můžete se plně soustředit pouze na řízení vozidla, silniční pravidla a provoz. Automat dávno není ostudou nebo omezením naopak přináší vyšší komfort i klid za volant. Závěrečné zkoušky s automatem budou pro vás hračkou! Zařaďte D (DRIVE) a jedeme!


Připravili jsme do provozu mnoho řidičů, kterým přinášelo řazení s manuálem
více stresu než radosti. Autoškolu s automatem zvládne opravdu každý!


Výhody automatické převodovky


  1. Jízdy s automatem 100% bez řazení
  2. Používáte pouze brzdu a plyn (žádná spojka)
  3. Vhodný pro začínající řidiče i řidičky
  4. Vhodný pro časté cesty v hustém provozu
  5. Vhodný pro řidiče se zdravotním handikepem
  6. Automat snižuje spotřebu a zvyšuje komofort z jízdy
  7. Automat je běžnou výbavou moderních a sportovních vozů
  8. Začněte na automatu a později přejděte na manuál

Autoškola s automatickou převodovkou


Auta s automatickou převodovkou mají pouze 2 pedály – brzdu a plyn. Zcela chybí řadící páka a spojka. Nemusíte tak vůbec řadit! Automatická převodovka řadí rychlosti za vás. Ovládá se volící pákou, na které nastavíte pouze jízdu vpřed (Drive), vzad (Reverse) nebo parkovací polohu (Park). Při jízdě automat již řadí rychlosti automaticky. Odpadají tak starosti s řazením, podřazováním, spojkou, auto vám nikdy tzv. nechcípne. Pro rozjezd jen pustíte brzdu a přidáte si plyn. Pro zpomalení sundáte nohu z plynu a přibrzdíte nebo zastavíte. Rozjedete se opět jen přidáním plynu. Jednoduší už to být nemůže!
Autoškola s automatem


Autoškola na automatu probíhá ve zcela stejném rozsahu jako základní kurzy s manuálním řazení, pouze s tím rozdílem, že probíhá po celou dobu na vozidle s automatickou převodovkou, na kterém jsou zkládany i zkoušky. Řidičský výcvik probíhá převážně v Praze 10 a okolí.

V případě autoškoly na skupinu B (automat), budete moci řídit pouze osobní vozy s automatem.
Toto omezení bude zaznamenáno ve vašem řidičském průkazu. Pokud budete chtít v budoucnu získat plnohodnotnou skupinu B, přihlásíte se opět do autoškoly, přikoupíte si několik doplňkových jízd s manuální převodovkou a složíte pouze doplňující zkoušku formou praktické jízdy (již bez testu).Skupina B automat
22 900 Kč

Průběh řidičského
výcviku na auto


Kombinovaný výcvik (automat > manuál)


Využijte nyní také možnosti kombinovaného výcviku. Pokud se zatím necítíte na manuální řazení, ale nechcete řidičák pouze na automat, můžete nejdříve absolvovat část výcviku na automatu pro získání potřebné zručnosti, klidu a sebevědomí v ovládání vozidla v provozu. Následně ještě během výcviku můžete přejít zpět na manuální řazení, které by vám už nemělo dělat tolik starostí!Kombinovaný výcvik
22 900 Kč

Průběh řidičského
výcviku (skupina B)


Automat, automatická převodovkaAutomatická převodovka


Automatická převodovka video Přehrajte si videoTIP: Nevíte zda zvolit manuální řazení nebo automat? Nic se neděje, podejte si přihlášku do autoškoly na skupinu B. Na první praktických hodinách můžete vyzkoušet oba způsoby řazení a uvidíte, co vám sedne nejvíce!

Další informace
Výcvik na osobní automobil s automatemChcete se zeptat? Volejte: 603 842 284, 603 410 450 nebo nás navštivte!