Online testy autoškoly - Autoškola Crkva

Autoškola testy

Jak dobře znáte pravidla silničního provozu? Vyzkoušejte si oficiální závěrečné testy nanečisto. Připravujete se na zkoušku? Nepodceňujte význam teoretické přípravy. Perfektní znalost silničních pravidel, dopravního značení i zásad bezpečné jízdy je pevným základem pro vaše bezpečné cesty!Jak zvládáte pravidla silničního provozu?
Řidičský průkaz (A, B, C, D)     Profesní průkazy

Jak se připravit na závěrečný test?

Platí pro skupiny A, B, C, D.1) Nastudujte učebnici autoškoly

Doporučujeme nejdříve nastudovat silniční pravidla z kvalitní učebnice autoškoly. Snadno se naučíte potřebnou legislativu atraktivní formou, doplněnou názornými ilustracemi i komentářem. Testové otázky můžete poté nastudovat pohodlně přímo z písemné přílohy učebnice nebo přiloženého CD.2) Procvičte si řidičské oprávnění online (854 otázek)

Procvičte si všechny testové otázky online v kapitole "Procvičit ŘO" + zásady bezpečné jízdy pro vaši skupinu. Zadejte si však "Seřadit dle kódu", abyste žádnou otázku nevynechali. Průchod otázek usnadní šipky klávesnice. Efektivnější může být také stáhnout a vytisknout si kompletní otázky z "Elektronický věštník > Stáhnout kompletní věštník" (PDF, 50 Mb). Správné odpovědi jsou v závěru.3) Vyzkoušejte si cvičné testy (náhodných 25 otázek)

Po řádném nastudování všech otázek doporučujeme teprve až cvičné testy. Kapitola cvičná zkouška simuluje reálný test. Jedná se o náhodný výběr 25 otázek. Doba trvání je 30 min a min. počet bodů pro složení je 43/50 b. Nedoporučujeme se však spoléhat pouze na tuto kapitolu, protože otázky se mohou často opakovat a nemusíte tak projít kompletní rozsah otázek, který je potřeba znát ke zkoušce.


Kvalitní teoretická příprava je pevným základem
pro vaše bezpečné cesty. Přejeme hodně štěstí i trpělivosti!

Chcete se zeptat? Využijte konzultací nebo napište na petr.crkva@volny.cz