10 důvodů, proč si vybrat Autoškolu Crkva

10 důvodů pro Vaši spokojenost i bezpečí
Autoškola s tradicí 31 let – již od roku 1990

Naši rodinnou autoškolu jsme založili již v roce 1990 a patříme tak mezi nejstarší autoškoly v Praze. Autoškolu navštěvuje často i několik generací řidičů. Za 31 let jsme naučili řídit bezpečně více než 10 000 řidičů z celé Prahy. Naučíme řídit i vás! Naše výuka zaměřená na bezpečnost je prověřena lety i spokojenými řidiči.

Bezpečný a poctivý výcvik s úsměvem

Nejsme levná autoškola. Jsme bezpečná autoškola. Dodržujeme platné zákony a snažíme se vám vždy předat maximum. Do naší autoškoly si nechodíte tzv. pro papíry, ale skutečně se naučit řídit. Naučíme vás řídit správně, bezpečné a zodpovědně. Kvalitní výcvik je pevným základem vašich šťastných cest. Vaše bezpečí je naší prioritou i závazkem. Z kvality nikdy neslevujeme.

Jen 2 min od metra A Skalka

Praha 10 je skvělou lokalitou pro autoškolu. Kombinuje nízký provoz, klikaté uličky, rovinky, kopce na Žižkov, jednosměrky, kruhové objezdy, tramvaje ale i rušené křižovatky a rychlejší trasy do centra Prahy. Výhodou je také blízkost k městskému okruhu (dálnice). Nemusíte se bát, instruktor vám vždy upraví trasu dle postupu výcviku. Věříme, že se vám třeba i krátké dojíždění vyplatí!

100% konečné ceny bez skrytých poplatků

U autoškol by se mělo jednat o samozřejmost. Bohužel tomu tak často není. Všem našim klientům garantujeme vždy stejnou cenu výcviku po celou dobu kurzu. Všechny účtované položky jsou vždy uvedeny řádně v ceníku. Neexistují žádné skryté poplatky nebo smluvní ujednání, které mohou využívat neseriózní nebo levné autoškoly. Své sliby držíme již 31 let!

Dostatek instruktorů a přátelská atmosféra

Naši instruktoři jsou zkušení řidiči s dlouholetou praxí a miliony kilometrů za volantem. Rádi vám předají své zkušenosti a znalosti přátelskou formou. Pomohou vám, aby jste se zbavili strachu a získali potřebnou praxi pro vaše samostatné cesty! Věříme a vynasnažíme se, aby jste se do autoškoly rádi vraceli a těšili se na své jízdy!

Individuální a lidský přístup

Každému ze svých žáků se věnujeme vždy na 100% a zcela individuálně. U nás se nesetkáte se střídáním instruktorů. U nás se nemusíte bát, že na vás bude někdo křičet. Snažíme se vždy trpělivě, ohleduplně a systematicky vychovávat sebevědomé a zodpovědné řidiče. Naším cílem je, aby vás autoškola a řízení bavilo, nikoli stresovalo. Stres a strach za volant nepatří.

Interaktivní výuka, moderní auta i trenažér

K dispozici máme přes 10 výukových vozidel, upravených speciálně pro výuku. Nemusíte se bát, že u nás budete na jízdy čekat. Jízdy probíhají každý den od 9-18 hod nebo dle dohody. Na jízdy se předem objednáváte. Praktické jízdy jsou 100% individuální. Teoretická výuka probíhá formou skupinových hodin v učebně, samostudia on-line materiálů a individuálních konzultacích.

Široká nabídka řidičských kurzů

Udělejte si rychlokurz autoškoly. Pokud se bojíte, prostě začněte. Udělat si můžete třeba snazší autoškolu na automatu bez řazení nebo dokoupit kondiční jízdy. Pokud nemáte volnou korunu, využijte autoškoly na splátky bez navýšení. A pokud už máte řidičák, ale neřídíte, kondiční jízdy budou pro vás to pravé.

Školíme řidiče profesionály

Školíme také ostřílené řidiče profesionály, kteří ročně najezdí miliony kilometrů a převezou tísíce tun nákladu a pasažérů. Poskytujeme dopravní poradenství, školíme řidiče pro získání profesních průkazů nebo řidiče zaměstnance přímo ve firmách. Ať už jste profesionál, řidič zaměstnanec či začínající řidič, předáme vám vždy to nejlepší pro vaše bezpečné cesty.

Jsme tu pro vás každý den

Jsme tu pro vás k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 18:00 hod nebo dle dohody. Časy jízd jsou tak velmi flexibilní a vždy záleží na dohodě s vaším instruktorem. Snažíme se vám vždy vyjít vstříc. Neváhejte se nás na cokoli zeptat nebo poradit. Rádi vám pomůžeme! Autoškolu naleznete 2 minuty od stanice metra A Skalka. Těšíme se na viděnou!

Přečtěte si také: 8 tipů jak vybrat kvalitní autoškolu


Přejeme vám, abyste si vybrali tu správnou autoškolu,
která vás naučí řidit správně a bezpečně!