Rychlokurz autoškoly v Praze do 3-4 týdnů - Autoškola Crkva

Rychlokurz autoškoly v Praze


Potřebujete začít dojíždět za prací, do školy nebo školky, ale nemáte zatím řidičský průkaz? Využijte rychlokurzu autoškoly na Praze 10 a namísto několika měsíců, získejte řidičský průkaz již během 3-4 týdnů. Rychlokurz autoškoly je intenzivní a v plném rozsahu jako standardní kurzy. Výuka však probíhá zcela individuálně. Naučíme vás i v krátkém čase řídit bezpečně a zodpovědně!Výhody rychlokurzu autoškoly


Rychlokurz autoškoly již za 3-4 týdny


Rychlokurz autoškoly je vhodný pokud vás tlačí čas a potřebujete se naučit řídit rychle třeba do dovolené, začátku prázdnin, pracovní cesty, svatby nebo třeba brzkého narození potomka či jiné důležité události. Rychlokurz má stejný rozsah jako standardní řidičské kurzy avšak s podstatně vyšší frekvencí jízd. Ze zákona můžete absolvovat však max. 2 vyučovací hodiny denně. Podmínkou rychlokurzu je proto vaše časová flexibilita. Absolvujeme společně min. 14 jízd.

Garantujeme vám na oplátku pravidelné jízdy s přednostním objednáním nebo možností předem domluveného rozvrhu jízd. Praktické jízdy probíhají každý den, každý druhý den v domluvených časech dle vašich možností. Náš rychlokurz a intezivní výcvik není nikdy na úkor kvality výcviku a naopak intenzivní rychlokurz může být často pro vás i přínosnější. Teoretické hodiny probíhají skupinově nebo dle individuálního plánu konzultací v rozsahu min. 10 hod.

Praktické jízdy probíhají na Praze 10 a blízkém okolí, které je skvělé pro začínající řidiče, protože kombinuje nízký a rychlejší provoz i rozmanité dopravní situace. Rychlokurz autoškoly na Praze 10 je výbornou volbou, pokud vás žene čas a chcete se naučit řídit rychle, intenzivně a bezpečně. Připravíme vás na úspěšnou zkoušku i roli zodpovědného řidiče již během několika týdnů!
Autoškola rychlokurz
od 26 900 Kč

Jak probíhá řidičský
kurz na auto

Reference a hodnocení
zákazníků (19)


Chcete se zeptat? Volejte: 603 842 284, 603 410 450 nebo nás navštivte!