Profesní školení řidičů

Pro získání profesního průkazu řidiče musíte absolvovat vstupní školení řidičů (140 h). Jako řidič profesionál musíte dále dle zákona absolvovat 1x ročně pravidelné školení (7 h). Pokud si chcete rozšířit profesák o další skupinu absolvujte rozšiřovací školení (45 h). Pokud máte propadlý profesák, obnovte si ho v rámci obnovovacího školení (35 h). Školící centrum naleznete na Praze 10.

Vstupní profesní školení (140 h)

Profesní průkaz lze získat ZDARMA v rámci rekvalifikace

Vstupní školení řidičů je určeno pro držitele sk. C, CE, D a DE, kteří se chtějí stát profesionálními řidiči z povolání, ale nemají dosud profesní průkaz. Školení je prezenční v rozsahu 140 h pro uchazeče starší 21 let. Školení je zakončeno zkouškou formou testu na PC z profesní způsobilosti řidiče zahrnující 80 otázek z předepsaných okruhů.

Obsah školení

  • Teorie pokročilého racionálního řízení a zásad bezpečné a defenzivní jízdy
  • Uplatnění vnitro. a mezinárod. právních předpisů k silniční dopravě
  • Bezpečnost provozu a ekologický provoz vozidla
  • Poskytování služeb a logistiky
  • Hospodářské prostředí a organizace dopravního trhu
  • Sociálně-právní prostředí v silniční dopravě
  • Zdravotní rizika a jejich předcházení v provozu na pozemních komunikacích
  • Prevence a řešení mimořádných událostí v provozu na pozemních komunikacích

Slevy pro skupiny a stálé klienty.

Jak probíhá profesní školení

Profesní školení probíhá vždy formou přednášky. Přednášejícím je zkušený lektor a instruktor autoškoly Petr Crkva s více než 34 letou praxí v oblasti výcviku (sk. A-D) a školení profesních řidičů. Lektor vás provede profesním školení a rád vám zodpoví také vaše individuální dotazy. Školení probíhají ve skupině a v multimediální učebně. Profesní školení má tak interaktivní formu. Součástí školení je vždy káva a nápoje zdarma. Na školení si můžete vyzkoušet také obsluhu digitálního tachografu nebo 3D simulátor. Školící centrum naleznete na Praze 10 nedaleko metra A . Otevřeno máme každý všední den od 9-18 hod. Na školení je potřeba se předem přihlásit telefonicky nebo on-line přihláškou.

Máte dotazy? Volejte: 603 842 284, 603 410 450 nebo 274 822 589