Rekvalifikace na řidiče

Od roku 2012 může každý registrovaný uchazeč o práci požádat Úřad práce o úhradu zvolené rekvalifikace až do výše 50 000 Kč. Využijte této příležitosti a zvyšte své šance na trhu práce! Připravili jsme pro vás rekvalifikační kurzy na řidiče z povolání ve spolupráci s Úřady práce. Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme zdarma s žádostí pro ÚP. Zvyšete své šance na získání rekvalifikace!

Žádost o rekvalifikaci ke stažení (vzor formuláře)

Rekvalifikační kurzy na řidičský průkaz (C, CE, D)

Rekvalifikační kurzy na získání řidičského průkazu skupiny C, CE, D a profesního průkazu probíhají ve spolupráci s Úřady práce. Pro získání rekvalifikace podáváte žádost na ÚP, který rozhoduje o jejím poskynutí. Následně si podáváte přihlášku do autoškoly a je zahájen výcvik zvolené skupiny a profesní školení. Rekvalifikace je poté plně hrazena ÚP. Případné čerpání podpory po dobu rekvalifikace vždy závisí na vaší konkrétní situaci. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, pomůžeme s vyplněním žádosti a provedeme vás zvolenou rekvalifikací.

Rekvalifikační kurz na řidiče kamionu (náklaďáku)

Řidič vnitrostátní nebo mezinárodní kamionové dopravy

S rekvalifikací na řidiče kamionu získáte řidičský průkaz na náklaďák s vlekem (skupina C, C+E) a profesní průkaz řidiče. Délka rekvalifikačního kurzu je 2-3 měsíce. Podmínkou je min. věk 24 let, řidičské oprávnění skupiny B a zdravotní způsobilost včetně psychotestů. Uplatnění naleznete u globálních dopravců, kteří se prohání Evropou stejně dobře jako v tuzemské autodopravě. Předáme vám vše potřebné pro úspěšný start kariéry řidiče kamionu nebo nákladního vozu. Kvalitu našich kurzů oceňují také sami autodopravci.

Rekvalifikace ZDARMA platí pro vybrané uchazeče registrované na Úřadu práce.

Máte dotazy? Volejte: 603 842 284, 603 410 450 nebo 274 822 589